#

Special Offers

Ресторан Айвенго пропонує М'ясну тарілку від шеф-кухаря "М'ясний БУМ"-(1,600кг за 330грн) - це серйозне блюдо для великої компанії. У цій страві є баранина по-карськи, шашлик зі свинини, шашлик з телятини, овочі гриль, картопля гриль і лаваш. Воно налаштовує на довгу, ситну трапезу і вимагає до себе "в компанію" пиво, вино, горілку, віскі і тому подібне. При замовлені ГОРІЛКИ АЙВЕНГО МЕДОВА З ПЕРЦЕМ різносоли замку в подарунок.

на дані пропозиції знижка не діє.

 

Готельно ресторанний комплекс Айвенго та Бард-рок-н-ролл клуб презентують 29 березня вечір справжньої музики хедлайнер вечора гурт Beat OFF. Початок в 19,00 вхід вільний, атакож компанії з 6 чоловік пляшка зігріваючого в ПОДАРУНОК.

 

в неділю 17,03,2013р ресторан АЙВЕНГО запрошує на святкування Масляний Патрік замовивши 0,6кг м’яса або риби з тандира, Ви отримуєте в подарунок 0,5 ірланського пива гіннес або 100мл ірланського віскі бушмілс оріджинал, а також ми пропонуємо млинці від шефа! з 20,00 Ви зможете познайомитись та насолодитись звуком справжніх ірланських інструментів.

Попередня реєстрація за номером 095 150 54 17

 


We welcome you to our institution.
We offer you a taste of different cuisines.


Here you can spend time in a quiet room, immersed in the Middle Ages. Celebrate festive events in the banquet hall. We offer cozy rooms of our hotel, Finnish sauna and swimming pool, Russian and American billiards, tennis courts, Wi-Fi, evening program.


We wish you a pleasant stay! We hope to become your favorite establishment!

 

"Айвенго" запрошує Вас на святкування 8 Березня до нашого ресторану. Адже кожну пані ми пригощаємо келихом вина, а кожен наступний зі знижкою -30%. А також Ви зможете насолодитись приємною музикою у виконанні гурту Айвенго

Кількість місць обмежена: 095 150 54 1723 февраля ресторан «Айвенго» приглашает отметить День защитника Отечества. При входе Вам предложат командирские 50 грамм, а также мы приготовили специальную скидку на всю водку -30% истинно мужской напиток. А весь вечер будет сопровождать живая музыка.

#
#